30 listopada 2018 – Konferencja FEPS i S&D w Krakowie z udziałem przedstawicieli „Kuźnicy”: „Za zjednoczoną Europą Socjalną – wznieść się ponad podziałami, zaoferować alternatywę”

Zapraszamy na konferencję „Za zjednoczoną Europą Socjalną – wznieść się ponad podziałami, zaoferować alternatywę”, organizowaną w piątek 30 listopada od godziny 12:00 w Międzynarodowym Centrum Kultury przy Rynku Głównym 25 w Krakowie.

W wydarzeniu udział wezmą m.in. Prezydent RP w latach 1995-2005 Aleksander Kwaśniewski, były Premier Polski i były Prezes NBP prof. Marek Belka oraz przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.

W pierwszej dyskusji panelowej zatytułowanej „Budując Wspólnotę opartą na wartościach gotową na nowe czasy” weźmie udział prezes „Kuźnicy” Paweł Sękowski.

Z kolei w drugiej dyskusji panelowej pt. „Postępowe idee – inspiracja wyborców przed i po wyborach 2019 roku” będzie uczestniczyć członek Rady „Kuźnicy” i przewodniczący Małopolskiej Rady Wojewódzkiej SLD Ryszard Śmiałek.

Wydarzenie jest organizowane przez Fundację Europejskich Studiów Progresywnych oraz Grupę Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim, we współpracy z Centrum im. Ignacego Daszyńskiego, Fundacją Jeana Jauresa oraz Fundacją im. Friedricha Eberta.

Poniżej podajemy link do wydarzenia utworzonego na portalu społecznościowym Facebook:

https://www.facebook.com/events/505828349827350/

 

Zapraszamy!