21 maja i 24 maja 2022 – Relacje z promocji „Zdania” 1/2022 z udziałem Prof. Marka Safjana – bohatera rozmowy „Troje na Jednego” w numerze

W sobotę 21 maja b.r. w siedzibie Stowarzyszenia „Kuźnica” odbyła się krakowska promocja „Zdania” 1/2022, w której udział wziął Prof. Marek Safjan, były prezes Trybunału Konstytucyjnego, sędzia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej – bohater rozmowy „Troje na Jednego” w numerze (przeprowadzonej z ramienia redakcji przez Joannę Hańderek, Jana Ordyńskiego i Pawła Sękowskiego).

Spotkanie prowadził dr Paweł Sękowski, redaktor naczelny „Zdania”.

*

Z kolei we wtorek 24 maja b.r. w Klubie Księgarza miała miejsce warszawska promocja tego samego numeru „Zdania”, w której również wziął udział Prof. Marek Safjan.

To spotkanie poprowadził członek redakcji „Zdania” Jan Ordyński.

*

Obydwa spotkania rozpoczęły się od wprowadzenia Prof. Marka Safjana, skoncentrowanego na zagadnieniach praworządności w Polsce i roli TSUE w konstrukcji Unii Europejskiej. Następnie miały miejsce dyskusje, w których pytania zadawali kolejno moderatorzy poszczególnych spotkań, a potem osoby zgromadzone na sali. Obydwa spotkania promocyjne odbywały się wyłącznie w formie stacjonarnej. Zebrani mogli zaopatrzyć się bezpłatnie w numery „Zdania” z lat 2020 – 2021 (czyli z okresu, gdy z powodu pandemii COVID-19 nie mogły odbywać się promocje bieżących numerów czasopisma), a także w cenie promocyjnej w najnowszy numer – 1/2022.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z promocji w Krakowie i w Warszawie:

(Fot. A. Głuc)
(Fot. A. Głuc)
(Fot. A. Głuc)
(Fot. W. Szulecki)
(Fot. W. Szulecki)
(Fot. W. Szulecki)
(Fot. A. Głuc)