24 września 2020 – Spotkanie z Prof. Andrzejem Romanowskim: „Antykomunizm, czyli upadek Polski”

W czwartek 24 września b.r. o godzinie 17:00 w lokalu „Kuźnicy” przy Al. Słowackiego 44 (parter) odbędzie się pierwsze publiczne spotkanie Stowarzyszenia od początku pandemii COVID-19.

Naszym gościem będzie Prof. Andrzej Romanowski, literaturoznawca, nauczyciel akademicki w Uniwersytecie Jagiellońskim i redaktor naczelny „Polskiego Słownika Biograficznego”, publicysta.

(Fot. wikipedia.pl)

Odczyt Prof. Romanowskiego i późniejsza dyskusja będą się odnosić do problematyki najnowszej książki naszego Gościa: „Antykomunizm, czyli upadek Polski” (Kraków, Universitas 2019).

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki (jak również dwóch poprzednich publikacji Andrzeja Romanowskiego) w promocyjnej cenie.

*

Ze względu na pandemię COVID-19 liczba miejsc w lokalu „Kuźnicy” jest ograniczona. Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o rezerwację miejsca drogą mailową: kuznica41@interia.pl, najpóźniej na jeden dzień przed spotkaniem. Wszystkich uczestników spotkania prosimy o noszenie nakrycia nosa i ust w lokalu „Kuźnicy” oraz o dezynfekcję dłoni przy wejściu do lokalu.

Osoby, dla których zabraknie miejsca w lokalu „Kuźnicy” oraz wszyscy preferujący uczestnictwo w spotkaniu w formie zdalnej, mają możliwość połączenia się z lokalem „Kuźnicy” poprzez komunikator Zoom pod następującym adresem:

https://zoom.us/j/94511105730?pwd=cHg1R3drTGFTdWErQ2ZKdTV1VjhDQT09

Meeting ID: 945 1110 5730
Passcode: 1234

(Połączenie wymaga uprzedniego zainstalowania programu Zoom.)

.

.