25 października 2018 – Relacja i Nagranie Audio ze spotkania Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego z „Kuźnicą”

W czwartek 25 października b.r. w wypełnionym po brzegi lokalu „Kuźnicy” przy ul. Miodowej 41 odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego z członkami i sympatykami Stowarzyszenia „Kuźnica”. Spotkanie, które miało formę dyskusji, w trakcie której każdy mógł zabrać głos i zadać pytanie Prezydentowi Krakowa, prowadził prezes „Kuźnicy” dr Paweł Sękowski.

Spotkanie rozpoczęło się od uczczenia chwilą ciszy pamięci zmarłego w dniu 17 października b.r. prof. Jerzego Aleksandrowicza, członka-założyciela Stowarzyszenia „Kuźnica” i członka Rady „Kuźnicy”.

Tematem spotkania były tegoroczne wybory samorządowe oraz program wyborczy Prezydenta Jacka Majchrowskiego na piątą kadencję, o którą Prof. Majchrowski się ubiega.

Przypominamy, że w wydanym przez Radę „Kuźnicy” stanowisku przed wyborami samorządowymi Stowarzyszenie „Kuźnica” wyraziło poparcie dla Prof. Jacka Majchrowskiego w jego staraniach o reelekcję na urząd prezydenta miasta Krakowa.

Zapraszamy do odsłuchania najciekawszych fragmentów dyskusji z udziałem Prezydenta Miasta Krakowa Prof. Jacka Majchrowskiego. Poniżej znajduje się również fotorelacja ze spotkania.

(Fot. A. Głuc)

 

(Fot. A. Manterys)

(Fot. M. Zajda)

(Fot. A. Głuc)

(Fot. A. Głuc)

 

 

 

.