Promocje III tomu rozmów „Trzech na jednego” pod red. E. Chudzińskiego w Warszawie (7 września 2021) i w Krakowie (9 września 2021)

Zapraszamy na trzy promocje III tomu rozmów „Trzech na jednego” pod red. Edwarda Chudzińskiego, które odbędą się w tym tygodniu:

  • we wtorek 7 września dwie promocje w Warszawie,
  • w czwartek 9 września promocja w Krakowie.

Spotkania w Warszawie odbędą się:

  • we wtorek 7 września o godzinie 12:00 w ramach „Salonu Dobrej Książki” w Pałacu Przebendowskich (Pałacu Radziwiłłów), siedzibie Muzeum Niepodległości, w Warszawie:

– dyskusja z udziałem: dr. Edwarda Chudzińskiego, red. Pawła Dybicza, red. Jana Ordyńskiego

– moderacja dyskusji: dr Tadeusz Skoczek

  • we wtorek 7 września o godzinie 17:00 w Klubie Księgarza w Warszawie przy Rynku Starego Miasta 22/24 – będzie to zarazem pożegnanie Red. Edwarda Chudzińskiego – redaktora naczelnego „Zdania” w latach 2000-2020 – z Czytelnikami i Sympatykami pisma w Warszawie

*

Spotkanie w Krakowie odbędzie się:

  • w czwartek 9 września o godzinie 17:00 w lokalu Stowarzyszenia „Kuźnica” przy Al. Słowackiego 44 – będzie to zarazem pożegnanie Red. Edwarda Chudzińskiego – redaktora naczelnego „Zdania” w latach 2000-2020 – z Czytelnikami i Sympatykami pisma w Krakowie.

Spotkania w Klubie Księgarza w Warszawie oraz w „Kuźnicy w Krakowie odbędą się wyłącznie w formie stacjonarnej, z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności, związanych z trwającą epidemią COVID-19.