6 maja 2019 – Relacja z promocji najnowszego numeru „Zdania” (nr 1-2/2019) w Krakowie

W poniedziałek 6 maja b.r. w lokalu „Kuźnicy” przy Al. Słowackiego 44 w Krakowie odbyła się promocja najnowszego numeru „Zdania” (nr 1-2 2019), która zgromadziła Czytelników pisma, Autorów opublikowanych w najnowszym numerze tekstów, członków redakcji, członków i sympatyków „Kuźnicy”. Bohaterem rozmowy „Trzech na Jednego” w najnowszym numerze „Zdania” jest Prof. Marek Belka, były Premier RP i były Prezes NBP.

Spotkanie otworzył prezes „Kuźnicy” Paweł Sękowski, a następnie prowadzenie spotkania promocyjnego przejął tradycyjnie redaktor naczelny „Zdania” Edward Chudziński, który krótko omawiał teksty autorów nieobecnych na promocji oraz udzielał głosu – tradycyjnie w porządku zgodnym ze spisem treści – autorom obecnym na spotkaniu.

Następnie głos zabierali pozostali obecni na promocji autorzy tekstów z najnowszego „Zdania”: Jacek Wojciechowski, Filip Ratkowski i Józef Klasa, Jan Güntner, Marian Stępień, Jerzy Surdykowski, Stanisław Zygmuntowicz i Tomasz Goban-Klas.

Zachęcamy do lektury „Zdania” i do obejrzenia fotorelacji z krakowskiej promocji poniżej.

Jednocześnie przypominamy, że warszawska promocja „Zdania” 1-2/2019 odbędzie się w środę 15 maja o godz. 17:00 w Klubie Księgarza przy Rynku Starego Miasta 22/24.

 

(Fot. A. Głuc)

(Fot. A. Głuc)

(Fot. A. Głuc)

(Fot. A. Głuc)

(Fot. A. Głuc)

(Fot. A. Głuc)

(Fot. A. Głuc)

(Fot. A. Głuc)

(Fot. A. Głuc)

(Fot. A. Głuc)

(Fot. A. Głuc)