List Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego do Uczestników Walnego Zgromadzenia Stowarzyszenia „Kuźnica” 23 października 2021
W dniu 21 października b.r. Prezydent RP w latach 1995-2005 Aleksander Kwaśniewski, Honorowy Członek „Kuźnicy” skierował list do Uczestników Walnego Zgromadzenia Stowarzyszenia „Kuźnica”. List został odczytany przez przewodniczącego obradom Walnego Zebrania Członków „Kuźnicy” wiceprezesa Rafała Skąpskiego w dniu walnego zebrania, tj. w sobotę 23 października b.r.
Poniżej publikujemy pełną treść listu:


Podobne posty
-
11 maja 2019 – Fotorelacja z sesji Miasta Krakowa i „Kuźnicy” pt. „70-lecie Nowej Huty”
Brak komentarzy | maj 15, 2019 -
19 maja 2018 – Relacja z sesji „Kuźnicy”: „Czym była Polska Ludowa i co z niej zostało?”
Brak komentarzy | maj 21, 2018 -
11 marca 2021 – „Sytuacja kobiet w Polsce wczoraj i dziś” – dyskusja z udziałem prof. Danuty Waniek i prof. Iwony Demko; prowadzenie: dr Paweł Sękowski
Brak komentarzy | mar 4, 2021 -
Zawiadomienie o walnym zebraniu członków Stowarzyszenia „Kuźnica” – 23 października 2021 (sobota), Kraków
Brak komentarzy | paź 8, 2021
